مجموعه ی ویینا گالری فعالیت خود را در زمینه پخش و فروش محصولات دست ساز ( زیورآلات و بدلیجات) با نام تجاری ویینا گالری، از سال 1395 هجری شمسی آغاز کرده است.
این مجموعه طی چندین سال تجربه و با اندیشه ای نو در این حوزه، برای پیشبرد اهداف بلند مدت و در راستای علم نوین مارکتینگ، زمینه ی فعالیت خود به صورت تخصصی بر موضوع تولید و فروش محصولات زیورآلات و بدلیجات متمرکز نموده است.
ویینا گالری در ابتدا با ایجاد صفحه مجازی خود با نام ویینا اکسسوری در اینستاگرام اقدام به معرفی و عرضه محصولات خود به مشتریان نموده و در فاز دوم تخصصی ترین فروشگاه اینترنتی با عنوان ویینا گالری را با هدف معرفی و فروش آنلاین محصولات زیورآلات و بدلیجات راه اندازی کرده، که با بالاترین استانداردهای فروش اینترنتی در ایران و جهان طراحی و توسعه یافته است.
شایان ذکر است تمامی فعالیت های تجاری ما تحت برند ثبت شده گالری ویینا انجام می شود.
ویینا گالری به عنوان وب سایت جامع معرفی و فروش انواع محصولات مردانه، زنانه و بچه گانه سعی در پوشش حداکثری نیازهای مشتریان خود نموده است.
و چشم انداز خریدی آسان و در دسترس را برای تمامی هم وطنان عزیز در اقصی نقاط کشور امید دارد.
محصولاتی که در فروشگاه ویینا گالری عرضه می گردد:
انواع زیورآلات و بدلیجات شامل: گردنبند ، دستبند ، گوشواره ، بند عینک ، آویز عینک ، آویز مو ، پابند ،  ،کیف های ترمه ، پیکسل ، جعبه های کادویی ، عروسک


مشخصات و آدرس صاحب امتیاز سایت ویینا گالری

آدرس: محله گیلاوند، خیابان ۲۰ متری محک، خیابان مقداد، کوچه گلبرگ ۱۰، پلاک ۸، طبقه ۲

تلفن: 2176345770